2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  

29.05.2015

Станом на 26.05.2015 р. Виробничим Комплексом «Завод Енергетичного Машинобудування» відвантажена перша партія станційних трубопроводів для енергоблоку №1 Державного підприємства «Білоруська атомна електростанція» (ДП "Білоруська АЕС").

 

20.04.2015

Виробничим Комплексом «Завод Енергетичного Машинобудування» Компанії «ТММ-Енергобуд» тм в повному обсязі виконано замовлення на поставку турбінних трубопроводів для енергоблоку №2 Ленінградської атомної електростанції-2 (Ленінградська АЕС-2). Загальна вага поставленої продукції склала близько 1200 тонн.

 

20.04.2015

Виробничим Комплексом «Завод Енергетичного Машинобудування» Компанії «ТММ-Енергобуд» тм в повному обсязі виконано замовлення на поставку турбінних трубопроводів для енергоблоку №2 Ленінградської атомної електростанції-2 (Ленінградська АЕС-2). Загальна вага поставленої продукції склала близько 1200 тонн.

 

Для зручності ознайомлення, Ви можете завантажити інформаційні матеріали на свій комп'ютер

Шановні колеги!

 

Представляю Вам Виробничий Комплекс «Завод енергетичного машинобудування» компанії ПрАТ «ТММ-Энергобуд».

 

Ідея створення підприємства з виробництва елементів трубопроводів, продукція якого буде відповідати світовим стандартам і стане невід'ємною частиною сучасних енергосистем, надійних і безпечних, існувала з моменту заснування Компанії. А в 2007 році фахівці підприємства закінчили розробку й затвердили проект нового виробничого комплексу. Цього ж року компанія ТММ-Енергобудтм приступила до будівельно-монтажних робіт.

На початку 2010 року в Харківській області з'явилося нове підприємство, яке було створено за сучасними вимогами до технологічного й виробничого процесу, починаючи з робочого проектування й конструювання, і закінчуючи виготовленням і поставкою трубопроводів високого, середнього та низького тиску, включаючи трубопроводи з нержавіючих сталей для атомних і теплових станцій.

 

У своїй роботі ВК «ЗЕМ» прагне враховувати індивідуальні особливості кожного замовлення й потреби кожного замовника, постійно розвиваючись та удосконалюючи якість своєї роботи, щоб пропонувати нашим клієнтам найкраще, повністю відповідаючи їхнім очікуванням!


Ми відкриті для Вас і запрошуємо до ділового співробітництва!

 

 

 

Щиро Ваш,
Директор ВК «ЗЕМ» Олег Алтухов

Спеціалізація Виробничого Комплексу «Завод енергетичного машинобудування» - виготовлення й поставка елементів трубопроводів для потреб теплових та атомних електростанцій, а також підприємств металургії та нафтохімічного комплексу.

 

Виробнича площа першої черги, яка була запущена в експлуатацію в лютому 2010 року, становить близько 40000 квадратних метрів. Габарити будівлі, колони, між колонний простір та висота ферм перекриття дозволили встановити необхідне технологічне й підйомно-транспортне встаткування відповідно до проектної технологічної схеми й спеціального планування встаткування, що забезпечує поступальне переміщення заготовок і готових виробів уздовж цехових прольотів без зустрічних транспортних потоків й утворення «вузьких» місць.

При виборі встаткування ми орієнтувалися на кращі зразки сучасної техніки. Серед наших постачальників є як вітчизняні машинобудівники, такі як ТОВ «Фроніус-Україна», ЗАТ «Кераммаш», ТОВ «ХЕЗ ПТМ», так і провідні закордонні фірми Weldotherm (Німеччина), ABC Schafer (Німеччина), Messer (Німеччина), Faccin (Італія), YXLON (Німеччина), ESAB (Швеція), ГК EXEN (Росія).

 

Всі основні технологічні операції - газоплазмова різка труб і металопрокату, гнуття, термообробка, зварювання й контроль – автоматизовані та виконуються на найсучаснішому європейському встаткуванні, що гарантує високу продуктивність і стабільно високу якість.

 

У виробництві не використовуються екологічно небезпечні технології.

Головний інженер,
Якимович Костянтин

Основна продукція трубопровідного виробництва ВК "Завод енергетичного машинобудування" це – трубопроводи пару та гарячої води I-IV категорій по ПБ 10-573-03 та СТО ЦКТІ 0-003-2007 та елементи трубопроводів АЕС по ПНАЕ Г-008-89, ОСТ 108.030.123-85, ОСТ 10.030.124-85.

 

Трубопроводи поставляються в вигляді фасонних деталей, збірних одиниць та збільшених збірних одиниць, з’єднаних між собою зваркою відповідно до конструкторської документації (кресленням блоку).

 

До фасонних та збірних елементів трубопроводів належать:

 

труби прямі з обробленими під зварювання кінцями;

труби гнуті з відношенням R/Dн>3, де R - радіус згинання, Dн - зовнішній діаметр труби, мм;

труби крутовигнуті з відношенням R/Dн 1,4 - 3

коліно без прямих ділянок з відношенням R/Dн 1 - 2

трійникове відгалуження (трійник) та розвилки штамповані (точені), ковані, зварні рівно прохідні та перехідні, з витягнутою горловиною і т.д., які призначені для експлуатації в умовах пароводяного середовища з робочим тиском більш, ніж 0,07 МПа ті з температурою більше 115°С;

переходи штамповані, точені та зварені

заглушки штамповані, точені, фланцеві, плоскі, еліптичні та ін.;

фланці комірцеві, плоскі;

вварні звужуючі пристрої – витратоміри;

штуцери, бобишки, пробки.

 

Вибачте, сторінка знаходиться у розробці

 

Комплексні поставки систем трубопроводів для енергетичних об'єктів, на яких спеціалізується ВК «ЗЕМ», включають проведення вишукування, проектних робіт і підготовку робочої документації на продукцію, що виготовляється. Індивідуальність кожного об'єкта та несерійність виробництва вимагають особливого відношення й професіоналізму конструкторської служби, що робить її важливою невід'ємною частиною виробничого процесу.

 

 

Конструкторська служба Виробничого Комплексу «Завод енергетичного машинобудування» укомплектована висококваліфікованими кадрами з досвідом роботи в виробництві трубопроводів.

 

За безпосередньої участі наших фахівців в 1980-1990-тих роках розроблялися галузеві стандарти, якими дотепер користується вся енергетика, розроблялася й випускалася робоча документація для виготовлення трубопроводів для теплових й атомних енергоблоків СРСР та закордонних країн.

 

Наші люди – наша гордість! Середній вік працівників конструкторської служби становить 42 роки. Стаж роботи за спеціальністю від двох до 38 років. Піклуючись про спадковість і розвиток кращих традицій інженерії, ми приділяємо особливу увагу вихованню молодого покоління конструкторів, передаючи їм накопичені старшим поколінням практичні знаннями й досвід.

 

 

Завдяки наявності професійного конструкторського підрозділу, ВК «ЗЕМ» самостійно забезпечує підготовку робочої конструкторської документації, виготовлення й поставку для потреб ТЕС й АЕС елементів станційних

і турбінних трубопроводів, а також розробку спеціальних перспективних трубопровідних напрямків, підбір конструктивних рішень для базових елементів паропроводів надкритичних параметрів пари у діапазоні температур 580-620°С при тиску гострої пари 28-32 МПа.

 

Фахівці конструкторського відділу завжди зможуть запропонувати технічно грамотне й економічно оптимальне рішення конструкцій для реалізації в проектах атомних і теплових енергоблоків як із традиційних сталей (20, 15ГС, 16ГС, 12Х1МФ, 15Х1М1Ф, 08Х18Н10Т та інших), так і із сучасних високохромистих сталей типу російської 10Х9МФБ-Ш або її європейського аналога Х10CrMoVNb9-1 (P91). Конструкторська служба ВК «ЗЕМ» співпрацює з більшістю проектних і галузевих інститутів СНД, що забезпечує нашим конструкторським розробкам високу якість і наукову підтримку.

 

Оснащення виробництва сучасним устаткуванням відкриває додаткові можливості в проектуванні систем трубопроводів і забезпечує високу якість їхнього виготовлення.

 

Розрахунковий ресурс роботи виробленого встаткування становить 200 тисяч годин, овальність гибів – 4 - 6 %, а максимальне стоншення стінок труб у розтягнутій зоні 10-12%, при блочній поставці на 50% і більше зменшується кількість зварних стиків, що істотно знижує витрати в експлуатації. Ці характеристики нашої продукції дозволяють використовувати її для будівництва сучасних надійних енергетичних об'єктів, що повністю відповідають світовим стандартам.

 

Головний конструктор трубопроводів,
Завгородній Юрій

Виробничий Комплекс «Завод енергетичного машинобудування» спеціалізується на виробництві елементів збірних одиниць трубопроводів для теплових й атомних станцій різного призначення, у тому числі транспортуючих пар і гарячу воду під високим тиском. Безпека при їхній експлуатації зумовлює особливо високі вимоги до якості нашої продукції.

 

До рішення цього важливого завдання на підприємстві підійшли системно, контролюючи якість на всих етапах виготовлення, починаючи з моменту одержання матеріалів і комплектуючих до відвантаження готової продукції, аналізуючи й удосконалюючи виробничі й технологічні процеси для попередження причин невідповідностей та дефектів.

Система менеджменту якості ВК «ЗЕМ», сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001:2009 в Україні, що підтверджено сертифікатом відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2001. Також СМЯ сертифікована в Російській Федерації, про що свідчить сертифікат відповідності вимогам стандарту ГОСТ Р ISO 9001-2001. В даний момент ведуться роботи із сертифікації на відповідність вимогам стандарту ГОСТ Р ISO 14001-2007 і ГОСТ Р ISO 9001-2008.

 

Такий підхід до керування виробництвом, що націлений у першу чергу на якість виробленої продукції й задоволення вимог замовника й кінцевого споживача, завжди ґрунтується на активній участі всих членів трудового колективу. А в нашому випадку, коли виробничий процес базується на новітніх наукомістких

ПОЛІТИКА ТА ЦІЛІ В ОБЛАСТІ ЯКОСТІ Виробничого Комплексу «Завод енергетичного машинобудування»

Політика керівництва ВК «ЗЕМ» спрямована на завоювання довіри та поваги замовників продукції та послуг.
Вимоги споживачів є основою роботи кожного працівника підприємства.

 

Політика в області якості орієнтована, головним чином, на досягнення наступних цілей в 2012 році:

 

зміцнення позицій на внутрішньому та зовнішньому ринках та постійне розширення ринків збуту в країнах Європи та СНД;

збільшення кількості постачальників на основі взаємовигідних відносин та співпраці;

збільшення долі експорту на 50 %;

збільшення штату працівників до 450 осібек;

отримання сталого прибутку для подальшого росту фінансово-економічного стану підприємства;

удосконалення системи управління якістю;

підвищення кваліфікації та рівня професійної підготовки всього персоналу.

 

Досягнення намічених цілей ВК «Завод енергетичного машинобудування» буде здійснювати за допомогою:

 

постійного аналізу вимог споживачів;

постійного аналізу інформації про кон’юнктуру ринків збуту;

використання високоякісного сучасного устаткування;

впровадження передових технічних та технологічних рішень;

навчання та атестації персоналу;

забезпечення сприятливих умов праці для персоналу підприємства;

застосування раціональної та гнучкої системи ціноутворення;

Дозвіл на використання продукції на території РФ

Дозвіл на використання продукції на території РФ. Додаток сторінка 1 из 3.

Дозвіл на використання продукції на території РФ. Додаток сторінка 2 из 3.

Для ефективного довгострокового планування роботи заводу, чіткого виконання зобов'язань перед замовниками Комерційна служба ВК «ЗЕМ» уклала ряд угод про стратегічне співробітництво з найбільшими виробниками котельних труб України, Росії й Німеччини, а також металургійними комбінатами й машинобудівними заводами, продукція яких дозволяє нашому підприємству виконувати замовлення, які відповідають всім світовим стандартам якості та безпеки.

Комерційний директор,
Нікітін В'ячеслав

 

Справжньою гордістю, золотим фондом Виробничого Комплексу «Завод енергетичного машинобудування» є наші співробітники - їх знання, професійні навички, компетенція й досвід. Саме їх ми вважаємо запорукою успішності й конкурентоспроможності нашого підприємства.

 

Оснащений сучасним, високопродуктивним устаткуванням вітчизняних та провідних європейських фірм, ВК «ЗЕМ» потребує висококваліфікованого персоналу десятків різноманітних професій, багато з яких унікальні, оскільки подібного виробництва в Україні немає.

 

Дефіцитність та унікальність професій, потреба в забезпеченні безперервного розвитку підприємства обумовлюють проведення активної кадрової політики, метою якої є формування й розвиток власних фахівців, підвищення їхньої кваліфікації для створення згуртованого колективу професіоналів.

 

Тому головними завданнями кадрової служби ПрАТ «ТММ-Енергобуд» є:

 

залучення фахівців, захоплених своєю справою, націлених на розвиток, готових працювати на досягнення спільних цілей;

адаптація нових співробітників у колективі;

розвиток персоналу через навчання, підвищення кваліфікації, формування кадрового резерву і його оцінку;

створення системи мотивації;

розвиток корпоративної культури, створення сприятливого морально-психологічного клімату;

підтримка наступності знань і навичок завдяки системі стажування й наставництва.

 

Працюючи з дотриманням прав і забезпеченням соціальних гарантій працівників у повній відповідності з вимогами трудового законодавства України, ми прагнемо забезпечувати безперервність процесу збагачення знань, створювати умови для саморозвитку й росту кожного нашого співробітника!

Одним із принципів нашої компанії є створення гідних умов праці для наших співробітників

Виробничий Комплекс «Завод енергетичного машинобудування» будує взаємини зі своїми співробітниками в повній відповідності з трудовим законодавством України.

 

У компанії для всіх категорій персоналу встановлений 40 годинний робочий тиждень. Співробітникам гарантується повний соціальний пакет.

Працівникам, які зайняті на шкідливому виробництві, відповідно до законодавства України та на підставі проведеної атестації робочих місць, надаються пільги.

Важливим пріоритетом для заводу є життя й здоров'я наших співробітників, саме тому особливе значення приділяється створенню здорових і безпечних умов праці, приймаються заходи щодо профілактики виробничого травматизму. У встановленому законодавством України порядку проводиться навчання безпечним методам і прийомам виконання робіт та наданню першої допомоги при нещасних випадках на виробництві, проводяться інструктажі з охорони праці.

Керівництво ВК «ЗЕМ» переконане, що люди, які працюють у комфортних умовах й відчувають турботу про себе, упевнені в завтрашньому дні, готові розвиватися в професійній діяльності й досягати високих результатів, забезпечуючи стійкий розвиток і конкурентоспроможність усього підприємства.

 

Тому поряд з соціальними гарантіями, передбаченими трудовим законодавством України, ПрАТ «ТММ-Енергобуд» розробляє власну соціальну програму, у рамках якої планується розвиток житлової програми, надання позик та матеріальної допомоги працівникам і членам їхніх родин у випадку виникнення непередбачених та надзвичайних обставин.

 

Адміністрація ВК «ЗЕМ» розуміє соціальну відповідальність бізнесу й прагне своєю виробничою діяльністю сприяти розвитку суспільства й держави. Головною метою соціальної активності є послідовне підвищення якості життя наших співробітників!

Наші двері завжди відчинені для ініціативних, творчих людей, які ставлять перед собою мету зробити внесок у розвиток компанії і побудувати кар'єру

Робота в ПрАТ «ТММ-Енергобуд» – це можливість зробити свій внесок у розвиток енергетичного машинобудування в Україні, це гарантія розвитку й реалізації свого потенціалу для молодих, цілеспрямованих фахівців і досвідчених професіоналів. Ми пишаємося своїми співробітниками й зацікавлені в тому, щоб у нас працювали об'єднані загальною метою професіонали, які поділяють наші цінності.
Своє резюме надсилайте у Відділ управління персоналом ВК «ЗЕМ» за адресою: personal@tmm-enegobud.com.ua

 

На даний момент відкриті наступні вакансії:

1. Інженер із стандартизації та якості

2. Менеджер з маркетингу

3. Фахівець з неруйнівного контролю

4. Адміністратор системи

5. Оператор верстатів з програмним керуванням

6. Фрезерувальник

7. Токар – розточувальник

8. Токар

Інженер із стандартизації та якості

 

Вимоги:

— вища технічна освіта;

— досвід роботі в машинобудуванні (інженер з якості інженер із стандартизації) по розробці і впровадженню СМК;

— досвід роботи з органами сертифікації;

— знання нормативної бази України.


 

Основні обов'язки:

— підтримка і вдосконалення СМК підприємства;

— участь в розробці нових і передивляється стандартів підприємства, що діють;

— підготовка і проведення внутрішніх аудитів;

— нормалізаційний контроль технічної документації;

— підготовка до сертифікації СМК на відповідність стандартам серії ІСО 14000 по Росії та Україні.

 

Відправити резюме

ВК «ЗЕМ»

 

63525, Харківська область, Чугуївский р-н, смт. Малинівка, вул. Гетьмана Острянина, 2

 

Тел.:

+38(057) 715 15 90, 715 15 92, 715 15 94

Факс:

+38(057) 715 16 05;

+38(067) 231 26 04

plant@tmm-energobud.com.ua

Відділ продажів

 

61166, Україна, м. Харків, вул. Бакуліна, 13, офіс 1

 

Тел.:

+38(057)766 5 888

Факс:

+38(057)766 5 777

sales@tmm-energobud.com.ua

Бухгалтерія

 

63525, Харківська область, Чугуївський р-н, смт. Малинівка, вул. Гетьмана Острянина, 2

 

Тел.:

+38(057) 715 15 90, 715 15 92, 715 15 94

Факс:

+38(057) 715 16 05;

+38(067) 231 26 04

accounts@tmm-energobud.com.ua

 

 

 

Керівництво

Директор

Алтухов Олег Іванович

Приймальня:

+38(057) 715 15 90

Начальник трубопровідного виробництва

Котелевцев Іван Юрійович

+38(057)715 15 94

iy_kotelevtsev@tmm-energobud.com.ua

Начальник відділу управління персоналом

Закапко Ірина Володимирівна

+38(057)715 16 25

iv_zakapko@tmm-energobud.com.ua

 

 

Головний інженер

Якимович Костянтин Вікторович

Приймальня:

+38(057) 715 15 92

Головний зварник

Матвійцев Володимир Дмитрович

+38(057)715 15 94

vd_matveytsev@tmm-energobud.com.ua

Начальник відділу продажів

Подимай Віталій Іванович

+38(057)766 5 888

vi_podimay@tmm-energobud.com.ua

 

 

Головний конструктор трубопроводів

Завгородній Юрій Вікторович

+38(067)542 54 23

jv_zavgorodniy@tmm-energobud.com.ua

Начальник Відділу технічного контролю

Юдін Ігор Борисович

+38(057)715 15 94

ib_yudin@tmm-energobud.com.ua

Начальник ВМТЗ

Трухмаєв Олександр Олександрович

+38(057)766 5 890

aa_trukhmayev@tmm-energobud.com.ua

 

 

Комерційний директор

Нікітін В'ячеслав Федосійович

+38(057)766 5 888

vf_nikitin@tmm-energobud.com.ua

Фінансовий директор

Тіхоненко Наталя Володимирівна

+38(057)715 1 592

nv_tihonenko@tmm-energobud.com.ua

Заступник головного бухгалтера

Топчій Наталія Сергіївна

+38(057)715 16 03

ns_topchiy@tmm-energobud.com.ua

Реквізити Вк«зЕм»

№ П/П

Назва

Дані

1

Найменування

Приватне акціонерне товариство «ТММ-Енергобуд» (ПрАТ «ТММ–Енергобуд»)

2

ІПН

338891026593

3

ЄРДПОУ

33889106

4

Свідоцтво платника ПДВ

100316219

5

Юридична адреса

03055, Україна, м. Київ, вул. Г. Тимофіївої, 3

6

Поштова адреса

63525, Харківска область, Чугуївский р-н, смт. Малинівка, вул. Гетьмана Острянина, 2

7

Банківскі реквізити

р/р 260073011115 (мультивалютний) в ГОУ ВАТ «Ощадбанк» МФО 300465

8

Прізвище, ім’я, по-батькові керівника

Толмачов Микола Григорович, Генеральний директор, що діє на підставі Статуту

 

Корбут Валерій Володимирович, Заступник генерального директора, що діє на підставі Доручення